Szukaj
Ankieta giełdowa

  Akcje jakich spółek giełdowych posiadasz?

  • KGHM
  • PGE
  • PKN ORLEN
  • PKO
  • INNE

  Zobacz wyniki

Warto obejrzeć
Najnowsze komentarze

Rzetelność i sumienność

Korzystając ze zgromadzonej poprzez lata przebywania w świecie nieruchomości wiedzy i pozyskawszy doświadczenie w doborze odpowiedniej, zapewniającej rozwój strategii, Premium Advisors, pozostają niezwykle wartościowymi partnerami klientów Lion’s House.

Dzięki staraniom Premium Advisors, ich rzetelności oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków, każdy, kto zdecyduje się poszukiwać z Lion’s House idealnego rozwiązania biznesowego dla siebie, nie zazna uczucia zawodu ani niedosytu. Wraz z doradztwem i pomocą ze strony przedstawiciela Domu Lwa, każdy, nawet najbardziej wymagający klient, uzyska możliwość nie tylko odnalezienia, ale przede wszystkim również i nabycia idealnej, spełniającej jego potrzeby i oczekiwania nieruchomości. Wedle życzenia i powodu przybycia do Domu Lwa, klient może także dokonać sprzedaży posiadanej już nieruchomości, na korzystnych dla siebie warunkach, które nie pozwolą mu stracić na podjętej decyzji pieniędzy. Każda inwestycja, zostanie rozplanowana i niemalże, rozłożona na części pierwsze przez jednego z wyszkolonych w branży nieruchomości Premium Advisors. Wszystko po to, by każdy klient poczuł się naprawdę bezpiecznie i wyjątkowo w Domu Lwa. Wszystko to po to, by każdy, kto przekroczy próg Lion’s Bank, mógł mieć pewność, że jego oczekiwania zostaną uwzględnione, a finanse bezpieczne, podobnie jak i jego przyszłość, wraz z karierą zawodową w świecie biznesu. Wraz z oparciem i rzetelnością lwich doradców, decyzje staną się łatwiejsze.

Prestiżowi Premium Advisors

Nieruchomości, niezależnie od tego, czy dotyczą inwestycji krajowych, czy też zagranicznych, potrzebują właściwej oprawy, jaką zapewnić może jedynie aktywne doradztwo i profesjonalna, stała opieka osoby, która potrafi swobodnie poruszać się na rynku nieruchomości i nie stanowi dla niej trudności analizowanie stanu faktycznego, jak również i ocena ewentualnych szans na odniesienie sukcesu. Obierane przez wpływowych klientów za cel nieruchomości, nie zawsze dotyczą potencjalnego miejsca zameldowania, choć zdarzają się także i takie sytuacje. Często, elitarni klienci Lion’s Bank, nawiązują współpracę, poszukując idealnej nieruchomości, która pozwoliłaby uzyskać wygodny hotel do spędzania wakacji i jednocześnie, ważne jest dla nich usytuowanie go w miejscu atrakcyjnym dla artystów, dzięki temu zaistniałaby także sposobność pozyskania dodatkowych korzyści finansowych z tytułu wynajmowania hotelu, bądź też przyjmowania gości w czasie sezonu letniego.

Dysponowanie ogromnymi wpływami i imponującymi środkami finansowymi, nie zawsze równoznaczne jest z posiadaniem wystarczającej wiedzy na temat rynku nieruchomości oraz doświadczenia w dokonywaniu korzystnych inwestycji. Dlatego też, doświadczenie i wiedza, to główne atuty, jakimi poszczycić się mogą się renomowani przedstawiciele Lion’s House, których zadaniem flagowym, jest dokonywanie rozpoznania w świecie najbardziej zachwycających i najcenniejszych obiektów świata nieruchomości, jak również i utrzymywanie serdecznych, a jednocześnie profesjonalnych stosunków z klientami o wielkim znaczeniu w biznesie.

Kredyty inwestycyjne i hipoteczne a dokumentacja kredytowa

Inną grupą kredytów są kredyty dla przedsiębiorców, którzy co prawda są w stanie zachować płynność finansową swojej firmy, ale nie stać ich na jej modernizację, co przecież znacznie mogłoby poprawić wysokość jej zysków.
Z tego też powodu banki oferują nam kredyty inwestycyjne oraz kredyty hipoteczne, w przypadku których cel, na jaki zostanie przeznaczona kwota kredytu jest ściśle ustalony w umowie kredytowej.
W przypadku tego rodzaju pożyczek bankowych przedsiębiorca musi dostarczyć nie tylko podstawowe dokumenty, tak jak w przypadku poprzedniej grupy kredytów, ale również preliminarz inwestycji lub wycenę interesującej go nieruchomości, a także możliwe formy zabezpieczenia majątkowego, ponieważ większość takich kredytów opiewa na naprawdę duże kwoty.
W ich przypadku dłuższy jest również czas oczekiwania na decyzję kredytową, ponieważ sprawdzani jesteśmy również pod kątem naszej działalności gospodarczej w Biurze Informacji Kredytowej.
Podczas weryfikacji kredytowej analizowane są także zyski naszej firmy pod kątem jej zdolności kredytowej.

Warto pamiętać, że wszystkie te formalności są niezbędne nie po to, aby nasz wniosek kredytowy odrzucić, ale po to, aby ustalić czy prowadzona przez nas firma będzie w stanie spłacić dany kredyt w określonym w umowie terminie.

Kredyt dla firm i niezbędna dokumentacja kredytowa

Decydując się na kredyt dla firm, czy to na rozpoczęcie działalności, czy też na jej kontynuacje lub rozwój, koniecznym jest najczęściej kredyt bankowy dla firm. Jednak, aby go uzyskać koniecznym jest zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji kredytowej. Jeśli jesteś zainteresowany tematem kredyt dla firm i niezbędna dokumentacja kredytowa, warto przeczytać poniższy tekst.

Przeglądając oferty kredytowe, łatwo zauważyć, że wiele polskich banków posiada kredyty przygotowane specjalnie z myślą o firmach, które borykają się z trudnościami dotyczącymi ich płynności finansowej. Możemy do nich zaliczyć na przykład kredyt obrotowy, dzięki któremu możemy pokryć bieżące zobowiązania finansowe naszego przedsiębiorstwa, a spłaty należności dokonać, kiedy nasza sytuacja finansowa nieco się poprawi. Najczęściej mamy na to od kilku do kilkunastu miesięcy, zwłaszcza że pożyczona kwota również nie jest zawrotnie duża.
Produktem o podobnym przeznaczeniu jest linia kredytowa, która posiada ten jeden plus, że z kredytu tego korzystamy tylko wtedy, kiedy potrzebujemy nagłej gotówki. I co ważne, w przypadku tego typu zobowiązania, kiedy potrzebujemy pożyczki, nie musimy każdorazowo udawać się do banku i oczekiwać na rozpatrzenie wniosku, tylko od razu możemy korzystać ze środków udostępnionych nam w ramach linii kredytowej.
Kiedy natomiast mamy już przysłowiowy „nóż na gardle”, możemy skorzystać z opcji pożyczki błyskawicznej, której kwota uwarunkowana jest wartością zabezpieczenia rzeczowego oferowanego w zamian, na przykład w postaci samochodu.

Duma przedsiębiorcy – Ratunkiem na starcie

Na szczęście, jeżeli zdecydujemy się na korzystanie z usług jednego z banków możemy zgłosić się do niezwykłego programu pod nazwą Duma Przedsiębiorcy, dzięki któremu zdecydowanie łatwiej będzie nam odnieść sukces.
Co jest takiego niezwykłego w programie Duma Przedsiębiorcy?

Przede wszystkim sama idea jego powstania, czyli chęć pokazania światu, że za poszczególnymi firmami oraz markami kryją się niejednokrotnie historie warte hollywoodzkiego scenariusza. Bank, chcąc docenić swoich klientów postanowił wyróżnić tych, którzy mają ciekawe pomysły na firmę, a następnie zafundować szczęśliwym wybrańcom pełną kampanię reklamową o ogólnopolskim zasięgu.
W ramach wspomnianej kampanii wybrani właściciele mikroprzedsiębiorstw mogą liczyć nie tylko na reklamę w Internecie czy w prasie, ale przede wszystkim na profesjonalnie nakręcone spoty reklamowe emitowane w czołowych polskich stacjach, takich jak TVP czy TVN.
Aby móc dotrzeć ze swoją ofertą i historią do potencjalnego klienta, każda z wyłonionych w programie osób, będzie miała również szansę zaprezentowania siebie i swojej działalności w jednym programów telewizji śniadaniowej.

Co więcej, bank zdecydował się również udostępnić swoim klientom takie elementy jak funpage, stronę internetową czy wnętrze placówek banku, które przemienią się w jedną, interaktywną tablicę ogłoszeń. Dzięki temu każdy z mikroprzedsiębiorców będzie miał szansę dotrzeć do naprawdę bardzo szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

finansowe informacje tematy infobiznes cechy jakie posiadaja lokaty firmowe coraz popularniejsze lokaty na poczcie lokaty i finanse w dobrych rekach oferowane lokaty ofert i ich szczegoly atrakcyjne oferty na lokaty pozabankowe k 2 tematy infobiznes k 2 wybor lokaty oprocentowanie oraz warunki wygodne i bezpieczne lokaty online jak wybrac korzystne lokaty terminowe zestawiajacy popularne lokaty ranking zakladanie lokaty porownanie szczegolowe k 3 tematy infobiznes k 3 bardzo oplacalne lokaty inwestycyjne lokat bankowe na wiele roznych sposobow oplacalne bankowe lokaty dlugo terminowe korzystne lokaty krotkoterminowe bankowe lokaty dlugo i krotkoterminowe k 4 tematy infobiznes k 4 lokaty firmowe doskonalym wynalazkiem lokaty na poczcie a zaufanie lokaty i finanse waznym tematem analiza lokaty ofert lokaty pozabankowe bezpieczne k 5 tematy infobiznes k 5 najkorzystniejsze lokaty oprocentowanie zalozenie lokaty online korzystne lokaty terminowe lokaty ranking najlepszych lokaty porownanie ofert k 6 tematy infobiznes k 6 bezpieczne lokaty inwestycyjne mnogosc lokat bankowych lokaty dlugo terminowe zyskowniejsze lokaty krotkoterminowe dla kazdego lokaty reklamowanie k 7 tematy infobiznes k 7 zmysl biznesu cechy idealnego przedsiebiorcy nawiazanie wspolpracy doradza jak osiagac zyski wszystko co trzeba wiedziec o wygodnym pozyskaniu kredytu k 8 tematy infobiznes k 8 nowoczesne platformy kredytowe zaciagniecie kredytu kredyt celowy rodzina na swoim od czego zaczac k 9 tematy infobiznes k 9 dom na kredyt okres splaty kredytu nowe mieszkanie zakup domu jednorodzinnego zaciaganie kredytu hipotecznego k 10 tematy infobiznes k 10 wybor kredytu mieszkaniowego to co staje sie koszmarem dla nas pare slow o kredycie samochodowym czym sie rozni porada przez internet od normalnego sposobu czym jest darowizna k 11 tematy infobiznes k 11 szczegolne okolicznosci smierci dzisiaj jest trudno o dobry zwiazek kiedy nalezy nam sie odszkodowanie w przypadku wypadku jesli mamy samochod to potrzebujemy ubezpieczenie drogie i kosztowne czyli pozyczki bez bik k 12 tematy infobiznes k 12 dobrze jest skorzystac z programu do wystawiania faktur ksiegowosc w kilku slowach dzisiaj nie trzeba miec stalego dochodu aby uzyskac kredyt jak dzisiaj inwestowac kto wedlug prawa moze zostac pokrzywdzonym k 13 tematy infobiznes k 13 czy warto dzisiaj kupowac mieszkania pod wynajem niestandardowa lokata zalety poradnictwa kredytowego zycie na kredyt bezpiecznej jazdy k 14 tematy infobiznes k 14 uslugi prawne zasada korzystania z bankowosci mobilnej na czym polega mobilna bankowosc raty kredytu prawo bankowe k 15 tematy infobiznes k 15 mozliwosci splaty kredytow doradca finansowy kredyt bez bik kredyty bankowe doba kryzysu k 16 tematy infobiznes k 16 pozyskiwanie kredytu hipotecznego kredyty pozabankowe kredyt z doplatami akceptacyjny kredyt charakter zobowiazania k 17 tematy infobiznes k 17 oferty bankowe definicja bankowosci mozliwosci kredytowe szybki kredyt wlasne cztery katy k 18 tematy infobiznes k 18 marzenie o mieszkaniu pomoc w splacie oprocentowanie kredytow czy to juz kryzys kryzys gospodarczy po chinsku k 19 tematy infobiznes k 19 bankowosc mobilna czy bankowosc tradycyjna cechy new connect new connect zwolennicy start upow co to jest start up k 20 tematy infobiznes k 20 rzetelnosc i sumiennosc prestizowi premium advisors kredyty inwestycyjne i hipoteczne a dokumentacja kredytowa kredyt dla firm i niezbedna dokumentacja kredytowa duma przedsiebiorcy ratunkiem na starcie